Najczęściej zadawane pytania

Czym jest AngielskaUlica.pl
AngielskaUlica.pl to szkoła językowa online umożliwiająca naukę języka angielskiego za pomocą aplikacji Skype. Zajęcia odbywają sie z native speakerem.
Ile trwa lekcja?
Jedna lekcja trwa 25 minut. W tym czasie Nasz lektor jest tylko i wyłącznie do Twojej dyspozycji.
W jakich godzinach mogę się uczyć?
Jakich tylko chcesz. Nasza szkoła jest czynna 7 dni w tygodniu w godzinach pomiędzy 07:00, a 23:00. Sam decydujesz w jakich godzinach chcesz odbyć lekcję.
Jakie urządzenie potrzebuje do nauki?
Każde urządzenie z dostępem do internetu oraz posiadające aplikację Skype. Może to być smartfon, komputer stacjonarny, laptop, tablet etc.
Nigdy nie uczyłem się języka. Czy ta metoda jest dla mnie?
Oczywiście, że tak. Brak wcześniejszego kontaktu z językiem nie jest żadną przeszkodą. Wierzymy w naturalną naukę języka (przecież jak się urodziłeś to też nie mówiłeś po polsku:) Poza tym Nasi lektorzy posiadają doświadczenie z nauką języka na różnych poziomach.
Z jakiego kraju pochodzą lektorzy?
Nasi lektorzy w większości pochodzą w Filipin. W swoim kraju język angielski jest drugim językiem oficjalnie używanym przez mieszkańców tego rajskiego kraju. Filipińczycy wyznają te same zasady i wartości co Europejczycy czy Amerykanie dlatego też dobrze Nam się z nimi rozmawia.
Czy zajęcia mam tylko z jednym lektorem czy też mogę ich zmieniać?
Wszystko zależy od Ciebie. Jeśli chcesz mieć zajęcia tylko z jednym lektorem to istnieje taka możliwość. Wtedy rezerwujesz lekcje tylko u danego nauczyciela. Jeśli chcesz sie "osłuchać" z różnymi lektorami, akcentami, sposobami wymowy to też pomożemy. Sam decydujesz z jakim lektorem chcesz odbyć lekcję.
Czy szkoła jest otwarta przez cały rok?
Tak. O planowanych przerwach informujemy Naszych uczniów z wyprzedzeniem. Szkoła nie organizuje zajęć w czasie świąt w krajach Naszych lektorów.
Jaką powinienem mieć szybkość internetu aby móc korzystać ze szkoły?
Zdecydowana większość firm w Polsce oferuje wystarczającą prędkość internetu do odbycia lekcji. Jeśli obawiasz się wolnego transferu nie włączaj kamerki internetowej.
Co się stanie kiedy spóźnię się na zajęcia?
Nasz lektor czeka na Ciebie do 10 minut. Pamiętaj, że pomimo Twojego spóźnienia lektor musi zakończyć lekcję punktualnie zgodnie z grafikiem. powyżej 10 minut spóźnienia lekcja jest traktowana jako odbyta.
Jak mogę zarezerwować lekcję?
Zarejestruj się na stronie AngielskaUlica.pl. Jeśli posiadasz już konto to zaloguj się na nie. Następnie wejdź w kalendarz i wybierz dogodny dla Ciebie termin oraz lektora, z którym chciałbyś odbyć lekcję.
Kiedy mogę anulować zarezerwowaną lekcję?
Możesz odwołać lekcję najpóźniej na godzinę przed jej rozpoczęciem. Wtedy zwracamy Ci ticket, który możesz wykorzystać kolejnym razem.
Co w sytuacji kiedy nauczyciel do mnie nie zadzwoni?
Wtedy prosimy o informacje na adres. office@angielskaulica.pl . Jeśli wina jest po stronie nauczyciela to wtedy zwracamy Ci ticket, który możesz wykorzystać kolejnym razem.
Czy możliwe jest wygaśnięcie ticketów na lekcje?
Tak. Nasze pakiety są ważne 30 dni od dnia ich nabycia. W tym czasie musisz wykorzystać wszystkie lekcje jakie zakupiłeś w danym pakiecie. Po tym terminie tickety na lekcje tracą ważność (wygasają).
W jaki sposób mogę zapłacić na pakiety lekcji?
Po wybraniu odpowiedniego pakiet możesz zapłacić tradycyjnym przelewem. W najbliższym czasie uruchomimy dla Was usługę płatności PayU oraz PayPal.
Jeśli zapłacę na pakiet lekcji w połowie miesiąca to kiedy przypada kolejny termin płatności.
Pakiet lekcji jest ważny 30 dni od dnia zaksięgowania się płatności. Po aktywacji pakietu na Twoim profilu widzisz datę do kiedy musisz wykorzystać lekcje w ramach pakietu. Jeśli wcześniej wykorzystałeś lekcje to w każdej chwili możesz wykupić kolejny pakiet.
Czy mogę zarezerwować dwie lekcje z rzędu?
Oczywiście. Jeśli w Twoim pakiecie są wolne tickety na kolejne lekcje to możesz jej wykorzystać rezerwując dwie lekcje z rzędu z tym samym lub z innymi nauczycielami. Lekcja trwa 25 minut. Następnie 5 minut przerwy i zaczynasz kolejną 25 minutową lekcje.
Czy w czasie lekcji muszę mieć włączoną kamerkę internetową aby widzieć lektora?
Oczywiście, że nie. To czy skorzystasz z kamery internetowej zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. W większości przypadków lektorzy mają wyłączone kamery aby nie obciążać transferu (połączenia).


Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości napisz do Nas na adres office@angielskaulica.pl